Lions Club Neo Brabant is een kleine Lions club met jonge leden in de leeftijd van 30 tot 46 jaar. Met enige regelmaat steken wij actief de handen uit de mouwen tijdens landelijke of plaatselijke acties. Ook organiseren wij jaarlijks 2-3 acties om geld op te halen voor een project van een goed doel. Onze vaste acties zijn de voedselbankactie en de Welpenrally.

Vind jij het leuk om op een laagdrempelige manier wat voor onze samenleving te doen, nieuwe mensen te leren kennen én houd je van gezelligheid? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Natuurlijk kun je eerst met ons kennismaken. Dat doen wij tijdens een vergadering (2e woensdag van de maand) en een borrel (4e woensdag van de maand). Is er een klik? Dan zouden wij het leuk vinden als je onze club komt versterken.

Wil jij met ons kennismaken? Stuur dan een e-mail naar info@lionsclubneo.nl of naar katinka@kremersadvocaten.nl. Tot snel!